Το Talent προτείνει τη Woli σε μαθητές/μαθήτριες Γυμνασίου και Λυκείου

H Woli είναι μια VISA debit card και mobile app σχεδιασμένα ειδικά για νέους από 8 έως 18 χρονών, και τις οικογένειές τους. Σκοπός της Woli είναι βοηθήσει τους νέους και τους εφήβους να αναπτύξουν τις σωστές συνήθειες διαχείρισης χρημάτων από μικρή ηλικία. Μέσα από την πλατφόρμα της Woli, τα παιδιά και οι έφηβοι μαθαίνουν όχι μόνο πώς να διαχειρίζονται υπεύθυνα το χαρτζιλίκι τους αλλά αναπτύσσουν τις κατάλληλες δεξιότητες για να φτάσουν στην οικονομική ανεξαρτησία, πάντα με την καθοδήγηση των γονιών τους.

Στο πλαίσιο της συνεργασίας μας, εκπρόσωπος της Woli θα γίνει ‘καλεσμένος-έκπληξη’ στη διαδικτυακή μας συνάντηση στις 4.11.2023 για να μοιραστεί με τους μαθητές/μαθήτριες που θα παρακολουθήσουν το πρόγραμμα πολύτιμες συμβουλές για την καινοτομία και την επιχειρηματικότητα. Παράλληλα, η Woli θα παρέχει bonus εγγραφής για όσους/όσες επιθυμούν να γραφτούν στο Woli app.

Recommended Post

ΚΑΝΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΟΥ

Εξασφάλισε τη θέση σου στο πρόγραμμα!
Κάνε τώρα την αίτησή σου.
Περιορισμένος αριθμός συμμετεχόντων.

ΚΕΔΙΒΙΜ/ΟΠΑ